PİYASA DEĞER TESPİTİ & EXPERTİZ

REXART, gayrimenkulünüzün expertiz değeri için; TÜİK, AFAD ve TAPU veritabanını kullanan ENDEKSA programı ile size detaylı bir expertiz raporu hazırlayacaktır. Bununla birlikte REXART, gayrimenkulünüze eş değer son satılan portföyler ile kendi bilgi ve deneyimleri doğrultusunda gayrimenkulünüzün gerçek piyasa değerini çıkarıp size rapor olarak sunacaktır.    

 TAPU İNCELEME & TAKYİDAT 

REXARTgayrimenkulünüzün Tapu, Kadastro ve Belediye müdürlüklerinde tüm kontrollerini yapacak ve gayrimenkulünüzü satışa hazır hale getirilmesini sağlayacaktır. 

√ PROFESYONEL FOTOĞRAF & VİDEO ÇEKİMİ

    Immoviver - 3D(360°) Sanal Tur Çekimi - Drone Çekimi

REXART, tüm portföylerimizin profesyonel fotoğraf ve video çekimine ek olarak 3D (360°) Sanal Tur çekimi yaparak ilan sitelerinde yayınlanmasını sağlıyor. 

 İNTERNET, İLAN & DOPİNG ÇALIŞMALARI

Türkiye'nin en çok kullanılan gayrimenkul ilan sitelerinde portföyümüzü yayınlıyoruz. İlanlarımızda 'üst sıradayım' doping ile gayrimenkulünüzün görünülürlüğünü en üst seviyeye çıkarıyoruz. Ayrıca google ve sosyal medya reklamları ile doğru kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

√ DIJITAL AJANS DESTEĞİ

Profesyonel bir ajans ile çalışarak, hem SOSYAL MEDYA hem de GOOGLE reklam çalışmaları sayesinde portföyünüzü çok daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

 ALICI - SATICI & DATA PAYLAŞIMI

REXART, 10 yıllık bölge tecrübesi ile CRM (RE-OS)alt yapısı sayesinde 12.000 kişilik müşteri datasına gayrimenkulünüzü sunacaktır. 

 PROFESYONELLERLE PORTFÖY PAYLAŞIMI

REXART, gayrimenkulünüzü bölgedeki diğer gayrimenkul firmaları ve danışmanları ile paylaşarak geniş bir alıcı kitlesine ulaşmasını sağlayacaktır.

√  RAPOR & BİLGİ PAYLAŞIMI

Yapmış olduğumuz tüm pazarlama çalışmlarını, 15 gün aralıklar ile size rapor olarak sunuyor ve sizi bilgilendiriyoruz.

 √ SÖZLEŞMELER

Gayrimenkul konusunda uzman hukukçular tarafından hazırlanmış sözleşmeler ile, sizleri doğacak olası problemlerden koruyoruz.

 BANKA & KREDİ İŞLEMLERİ

Sizin için en avantajlı banka ve kredi oranlarını araştırarak, tüm sonuçları tercihinize sunuyoruz.

√ TAPU İŞLEMLERİ

Web tapudan başvuru alınması ve tüm tapu sürecinin takip edilmesini sağlıyoruz. Tapu işlemleri konusunda uzman kadrosu ile problemsiz, sorunsuz bir alım-satım sürecini gerçekleştiriyoruz.