REXART GAYRİMENKUL

REXART GAYRİMENKUL

 

 

        BİZ KİMİZ ?       

 

REXART, gayrimenkul sektöründe uzmanlaşmış girişimciler tarafından, gayrimenkul yatırımına yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyerek, 2010 yılı itibariyle İstanbul'un en popüler bölgelerinden Çekmeköy'de kurulmuştur. Geçtiğimiz 10 yıl içinde kurumsallaşma sürecini hızlandırmak ve markalaşmak adına, sinerjisine ve vizyonuna inandığı REXART çatısı altında faaliyetlerine başlamıştır.

 

REXART, ÇEKMEKÖY - SANCAKTEPE - ÜMRANİYE - TAŞDELEN - SULTANBEYLİ bölgelerinde 10 yıllık süreçte edinilen yatırım uzmanlığını, gerek bireysel, gerekse kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kullanmak üzere profesyonel bir ekip oluşturmuştur. REXART Gayrimenkul sizlere en özel hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

 

REXART AKADEMİ, satış pazarlama ve gayrimenkul sektörü hakkında birlikte çalıştığımız tüm iş partnerlerimize eğitim vermek üzere kurulmuş ve konusunda sektörün önde gelen eğitimcilerinden oluşan bir alt departmanımızdır.

 

REXART PROJE ise markalı konut projelerinde, proje danışmanlığı, pazarlama danışmanlığı ve satış sonrası hizmetler vermek üzere kurulmuş profesyonel danışmanlık firmasıdır.

 

 

 

Cahit YAŞAR Broker / G. Danışmanı

 

 

 

1971 Ankara doğumluyum.Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Yapılar ve Sulama bölümü mezunuyum.

Evliyim ve bir kız babasıyım,Sinpaş Lagün sitesinde oturuyorum,15 yıl ilaç sektöründe, uluslararası firmalarda satış müdürlüğü görevlerinde bulundum. İnşaat ve gayrimenkul sektörüne olan ilgim dolayısı ile 2009 yılında İstanbul'un önemli bölgelerinden Çekmeköy'de gayrimenkul sektörüne adım attım.Şu an itibari ile Sancaktepe Bölgesinde REXART Gayrimenkul bünyesinde yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

1990-1994 Yılında Ankara Üniversitesi Tarımsal Yapılar ve Sulama,

1995-2001 Pfizer ilaçları Satış mümessili,

2001-2004 Guerbet ilaç Bölge Koordinatörü,

2005-2008 CHY İnşaat Genel Müdür,

2008-2009 Betasan Bant San.A.Ş Satış Müdürü,

2009 REXART Gayrimenkul Broker,

2009 Boğaziçi Üniversitesi Gayrimenkul Danışmanlığı ve Broker Eğitimi,

2009-2010 Realty World Art Broker, 2010 REXART Gayrimenkul Broker.

 

   NEDEN REXART ?   

 

√  PİYASA DEĞER TESPİTİ & EXPERTİZ

REXART, gayrimenkulünüzün expertiz değeri için; TÜİK, AFAD ve TAPU veritabanını kullanan ENDEKSA programı ile size detaylı bir expertiz raporu hazırlayacaktır. Bununla birlikte REXART, gayrimenkulünüze eş değer son satılan portföyler ile kendi bilgi ve deneyimleri doğrultusunda gayrimenkulünüzün gerçek piyasa değerini çıkarıp size rapor olarak sunacaktır.   

 

 √ TAPU İNCELEME & TAKYİDAT 

REXART, gayrimenkulünüzün Tapu, Kadastro ve Belediye müdürlüklerinde tüm kontrollerini yapacak ve gayrimenkulünüzü satışa hazır hale getirilmesini sağlayacaktır.

 

 √ PROFESYONEL FOTOĞRAF & VİDEO ÇEKİMİ

      Immoviver - 3D(360°) Sanal Tur Çekimi - Drone Çekimi

REXART, tüm portföylerimizin profesyonel fotoğraf ve video çekimine ek olarak 3D (360°) Sanal Tur çekimi yaparak ilan sitelerinde yayınlanmasını sağlıyor.

 

√ İNTERNET, İLAN & DOPİNG ÇALIŞMALARI

Türkiye'nin en çok kullanılan gayrimenkul ilan sitelerinde portföyümüzü yayınlıyoruz. İlanlarımızda 'üst sıradayım' doping ile gayrimenkulünüzün görünülürlüğünü en üst seviyeye çıkarıyoruz. Ayrıca google ve sosyal medya reklamları ile doğru kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

 

√ DIJITAL AJANS DESTEĞİ

Profesyonel bir ajans ile çalışarak, hem SOSYAL MEDYA hem de GOOGLE reklam çalışmaları sayesinde portföyünüzü çok daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

 

√ ALICI - SATICI & DATA PAYLAŞIMI

REXART, 10 yıllık bölge tecrübesi ile CRM (RE-OS)alt yapısı sayesinde 12.000 kişilik müşteri datasına gayrimenkulünüzü sunacaktır. 

 

√ PROFESYONELLERLE PORTFÖY PAYLAŞIMI

REXART, gayrimenkulünüzü bölgedeki diğer gayrimenkul firmaları ve danışmanları ile paylaşarak geniş bir alıcı kitlesine ulaşmasını sağlayacaktır

 

√  RAPOR & BİLGİ PAYLAŞIMI

Yapmış olduğumuz tüm pazarlama çalışmlarını, 15 gün aralıklar ile size rapor olarak sunuyor ve sizi bilgilendiriyoruz.

 

 √ SÖZLEŞMELER

Gayrimenkul konusunda uzman hukukçular tarafından hazırlanmış sözleşmeler ile, sizleri doğacak olası problemlerden koruyoruz.

 

√ BANKA & KREDİ İŞLEMLERİ

Sizin için en avantajlı banka ve kredi oranlarını araştırarak, tüm sonuçları tercihinize sunuyoruz.

 

√ TAPU İŞLEMLERİ

Web tapudan başvuru alınması ve tüm tapu sürecinin takip edilmesini sağlıyoruz. Tapu işlemleri konusunda uzman kadrosu ile problemsiz, sorunsuz bir alım-satım sürecini gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

     PARTNERLERİMİZ     

 

 

 

İŞİ UZMANINA BIRAKIN !

SİZ KENDİNİZE VAKİT AYIRIN.

BİZ SİZİN İÇİN

SATALIM & KİRALAYALIM…

 

Sizi de ofisimize bir kahveye bekleriz...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

                

 


Portföylerimiz

;